Soul Eater

3. prosince 2011 v 16:11 | world-of-anime |  Soul Eater

Soul Eater - Lovci duší ! =) známi ako bohovia smrti ;D

"Zdravá duše... sídlí ve zdravé mysli... a zdravém těle."
Před dávnými časy byl svět v ohrožení ďábelských bytostí zvaných Kishini. Jsou to stvoření, která se začala živit čistými dušemi lidí. Hrozba obrovského šílenství a zániku světa jak ho známe, ale byla odvrácena a velkou částí se na tom podílel Shinigami-sama.
Aby se situace nemohla opakovat, založil Shinigami-sama ve městě Death city Akademii Shibusen a tělo a duši Kishina pohřbil pod touto Akademií.
V této Akademii se trénují zbraně a jejich nositelé. Každá zbraň má minimálně dvě podoby, lidskou a podobu zbraně. Cílem každého nositele (uživatele) zbraní je bojem získat pro svou zbraň 99 duší, které jsou zárodky Kishinů a jednu duši čarodějnice. Tím zbraň získá velkou sílu a stane se z ní kosa smrti, kterou používá v boji Shinigami-sama.
V prvních třech dílech se seznámíme se 3 nositeli(uživateli) a jejich zbraněmi, kolem kterých se točí děj tohoto anime. Dcera nynější kosy smrti Maka Alban a její kosa Soul Evans, trochu egoistický Black Star a jeho zbraň Tsubaki Nakatsukasa a syn Shinigami-sama Death the Kid a jeho dvě pistole Liz a Patty Thomsonovi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kilary mamuna Kilary mamuna | E-mail | 29. prosince 2011 v 11:47 | Reagovat

Je to fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeer ja milujem rozprávku SOUL EATER  :D :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama